2% parama

Mieli gimnazijos bendruomenės nariai!

Norėjome visus jus paraginti ir šiemet skirti 2% paramą gimnazijai.
Kasmet iš paramos gautų pinigų galime organizuoti edukacines išvykas, skatinti mokinius, kurti jaukią aplinką mokykloje.
Šiais metais Jūsų skirtą gimnazijai paramą vėl planuojame panaudoti pažangą padariusių mokinių skatinimui,  poilsio zonų kūrimui, kurios mokyklą darytų jaukią ir saugią.
Dėkojame visiems gimnazijos bendruomenės nariams, kurie savo draugiškumą rodo ne žodžiais, o darbais!

Pinigus galima pervesti nurodant:
»Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija
Kodas – 190057557

»Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos sporto klubas „Savi“
Kodas – 302309607

Pervesti 2% paramą elektroniniu būdu galite per savo e. bankininkystę.

Nenaudojantys e. bankininkystės, formą gali užpildyti raštu ir išsiųsti paštu arba pristatyti į gimnaziją
Pasisiųsti formą atsispausdinimui ir pildymui (formos pildymo pavyzdys)

daugiau informacijos, susijusios su 2% parama, skaitykite http://www.vmi.lt/lt/?itemId=10139389
arba tiesiog susisiekite su mumis