Darbas gimnazijoje
2017-08-15

Darbas gimnazijoje

Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija pastoviam darbui ieško dorinio ugdymo (tikybos) mokytojo (-os).

Reikalavimai kandidatams:

· aukštasis arba aukštesnysis, įgytas iki 2009 metų, išsilavinimas ir pedagogo kvalifikacija,

· galiojantis kanoninis siuntimas dėstyti katalikų tikybą,

· puikūs bendravimo su mokiniais įgūdžiai,

· atsakingumas, kruopštumas,

· gebėjimas dirbti su šiuolaikinėmis IT priemonėmis.

Norintys pretenduoti į laisvą pareigybę iki 2017 m. rugpjūčio 24 dienos pateikia šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;

2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;

3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;

4. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;

5. Galiojančio siuntimo dėstyti tikybą kopiją;

5. Gyvenimo aprašymą.

Atitinkantys reikalavimus ir pateikę visus reikalaujamus dokumentus kandidatai bus kviečiami pokalbio 2017 m. rugpjūčio 25 dieną 10.00 val. Dokumentų pateikimo būdai - elektroniniu paštu adresu laurynas@ivinskis.lt arba registruotu laišku adresu V. Kudirkos g. 33, LT-81147 Kuršėnai, Šiaulių rajonas.

Telefonas pasiteirauti: (8 41) 585 845 raštinė.