Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų. Nesvarbu, kas tu esi ir ką veiki, jei ko nors tikrai nori, šis tavo troškimas yra gimęs Pasaulio Sieloje. Jį įvykdyti ir yra tavo misija žemėje. Ir kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą.
Rugsėjo 1-osios šventė
2017-09-05

Rugsėjo 1-osios šventė


Sukasi ir sukasi lyg karuselė metai. Ruduo, žiema,  pavasaris, vasara, ruduo... Skrieja ir skuba kartais ilgos, nuobodžios, kartais saulėtos, linksmos, išdykusios dienos... ir nejučia išaušta rytas. Ypatingas rytas. Rytas, kai širdimi pajunti – kažkas baigiasi. Taip, vasara baigėsi. Tokiais žodžiais Rugsėjo 1-ąją – laisvės, mokslo ir žinių dieną – šventę pradėjo renginio vedėjai. Jie pasidžiaugė, jog šiemet į pirmąsias gimnazijos klases susirinko 92 gimnazistai, o mokslo aukštumų sieks 122 abiturientai. Iš viso kabinetų duris šiemet pravers 400 gimnazistų.

Susirinkusiuosius sveikino Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė, gimnazijos direktorius Albinas Jokubauskas, gimnazijos mokinių prezidentė Monika Kiriejevaitė, abiturientų atstovai.

Skambant  Eglės Sirvydytės dainai  „Mano namai“  gimnazistai kartu su mokytojais, klasių vadovais buvo pakviesti keliauti į klases. Sėkmės, kantrybės, tolerancijos, darbštumo mums visiems!

 Naujienlaiškio informacija